ASUS AC Adapter Power Supply 20V 14A 280W ADP-280BB A20-240P1A for ASUS ROG Zephyrus Duo 15 , ROG Zephyrus G14 G15 G16 S15 S17 Gaming Laptop Charger 6.0*3.7mm connector
https://live-linkserve.odoo.com/web/image/product.template/63923/image_1920?unique=f9ef775
(0 review)
1,605.00 MVR 1605.0 MVR 1,605.00 MVR GST Included
1,486.11 MVR GST Included
Not Available For Sale
    This combination does not exist.
    ADD TO CART ADD TO QUOTE
    BUY NOW
    Specifications
    SpecificationDetails
    BrandASUS
    ModelADP-280BB / A20-240P1A
    Product TypeAC Adapter / Laptop Charger
    Output Power280 W
    Output Voltage20 V
    Output Current14 A
    Connector Size6.0 × 3.7 mm