Moulded Case Circuit Breaker AM11-250CP 3P
https://shop.linkserve.mv/web/image/product.template/54860/image_1920?unique=dfafdb0
(0 review)
1,225.00 MVR 1225.0 MVR 1,225.00 MVR GST Included
1,134.26 MVR GST Included
Not Available For Sale
    This combination does not exist.
    ADD TO CART ADD TO QUOTE
    BUY NOW
    Specifications
    Model : AM11-250CP
    3 Poles
    Rated Current : 125 - 250A
    Rated breaking capacity(KA)( 240V ) : 30/15